|  | 

Pozostałe

Laweta Cieszyn

Jak poradzić sobie po karambolu drogowym?
Wypadki samochodowe są chlebem powszednim, w następstwie tego należałoby będzie starać się zawsze posiadać w wozie druk oświadczenia wypadku. Dzięki niemu będziemy byli w stanie wszystko ustali, cały przebieg danej kolizji, jak oraz wskazać uczestników takiego wypadku samochodowego. Wypada niemniej jednak zwrócić uwagę na informacje, które powinno posiadać oświadczenie o okolicznościach zdarzenia. W nim musi być zawarty opis miejsca zdarzenia-czyli krzyżówka, ulicę, nr mieszkania. Poza tym wypada zaprezentować nim dokładne dane kierowcy. Przede wszystkim PESEL, adres, imię i nazwisko, kategorię prawa jazdy. Ważne są także dane identyfikujące auta, czyli numery rejestracyjne. Jeżeli korzystna jest pomoc drogowa – zajrzyjcie na https://pomocdrogowacieszyn.pl/. Poza tym powinniśmy zadbać o to, by na oświadczeniu znajdowały się numery polisy, jak oraz nazwa ubezpieczyciela, opis uszkodzenia aut, data, numer i narząd wydający prawo jazdy. Na takim oświadczeniu wskazujemy również osobę, która ponosi winę za zdarzenie. W razie jakichkolwiek niejasności musimy postarać się o wezwanie policji.

laweta-cieszyn

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Jak odszukać dobre biuro tłumaczeń?

    Kiedy należy skorzystać z biura tłumaczeń? Często wydaje nam się, że podstawowa znajomość języka obcego, słowniki i tłumacze internetowe wystarczą, żeby prawidłowo zrozumieć jakiś tekst czy wypowiedź. Zapominamy o tym, iż nie mając pewnej umiejętności interpretacji suchego tłumaczenia możemy popełnić wiele błędów. Właśnie dlatego właśnie, przede wszystkim w wyjątkowych wypadkach istotne jest, żeby skorzystać z

  • Montowanie bramy przesuwnej – czy można samemu się za to zabrać

    Jakiego rodzaju prace trzeba wykonać do zamontowania bramy przesuwnej Bramy przesuwne bardzo słusznie cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem, gdyż nie psują się często i nie potrzeba na nie zbyt dużo przestrzeni. Są także niezbyt trudne w montażu, powinno wystarczyć trochę umiejętności majsterkowicza i kilka podstawowych narzędzi. Pierwszym etapem instalacji musi być zrobienie dokładnego planu.