|  | 

Pozostałe

Masztowy wózek paletowy

Wózek paletowy – gdzie najczęściej spotykany?
Wózki paletowe posiadające dwa kierunki poruszania się to tak zwane wózki paletowe dwukierunkowe. Tak jak każdy wózek służy do jakiegoś rozładunku lub ewentualnie przeładunku. Ten rodzaj wózka ma dwa zastosowania. Ma okazję poruszać się w przód i tył jakkolwiek również na boki. Przy typie jazdy w przód oraz tył może do granic możliwości ruszyć towar mający 2500kg. Natomiast podczas jazdy na boki ma okazję przemieścić ilość ważącą do 1500 kg. Zakres unoszenia podczas jazdy normalnej innymi słowy tył przód sięga od 85 do 170mm. Natomiast w czasie jazdy na boki 170-210mm. Urządzenie to posiada koła które upraszczają jego obsługę – wypróbuj Półelektryczny wózek paletowy. Koła można w jakiejkolwiek chwili zamienić. Jest łatwo skonstruowany. Ceny takich urządzeń są różnorodne w zależności od rodzaju wózka i od jego zastosowania. Używany jest przede wszystkim w jednostkach budowlanych gdzie wypada przenosić duże oraz ciężkie materiały takie jak np. cegły, bloczki czy też płoty. Wózki paletowe stosowane są również na drukarniach. Kontrahenci mają łatwiejszy dostęp do prasy jaką muszą rozwieść po wyznaczonych punktach sklepowych.

masztowy-wozek-paletowy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Jak odszukać dobre biuro tłumaczeń?

    Kiedy należy skorzystać z biura tłumaczeń? Często wydaje nam się, że podstawowa znajomość języka obcego, słowniki i tłumacze internetowe wystarczą, żeby prawidłowo zrozumieć jakiś tekst czy wypowiedź. Zapominamy o tym, iż nie mając pewnej umiejętności interpretacji suchego tłumaczenia możemy popełnić wiele błędów. Właśnie dlatego właśnie, przede wszystkim w wyjątkowych wypadkach istotne jest, żeby skorzystać z

  • Montowanie bramy przesuwnej – czy można samemu się za to zabrać

    Jakiego rodzaju prace trzeba wykonać do zamontowania bramy przesuwnej Bramy przesuwne bardzo słusznie cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem, gdyż nie psują się często i nie potrzeba na nie zbyt dużo przestrzeni. Są także niezbyt trudne w montażu, powinno wystarczyć trochę umiejętności majsterkowicza i kilka podstawowych narzędzi. Pierwszym etapem instalacji musi być zrobienie dokładnego planu.