|  | 

Pozostałe

Maszyny do lodów włoskich

Nowoczesne oraz praktyczne maszyny do lodów
Innowacyjne oraz użyteczne maszyny do lodów od marki Biznes Group wliczają się do bardzo trwałych oraz ergonomicznych. Pracownicy mogą także nauczy te osoby, które nie mają doświadczenia w zarządzaniu lodziarnią, a chcą się tym zająć. Na kursie dowiedzą się, w jaki sposób robić lody włoskie, lody świderki lub lody tajskie. Po ukończonym specjalistycznym szkoleniu dostają dokumentację, potwierdzającą nabyte umiejętności a także certyfikaty o sprawności urządzeń. Produkty takie jak wynajem maszyn do lodów dostarczane są do sieci franczyzowych oraz do punktów w całej Polsce. Na maszyny przyznawana jest trzyletnia gwarancja. W przypadku awarii urządzenia, można liczyć na sprawny i efektywny serwis. W trakcie reparacji klient dostaje maszynę zastępczą, wobec czego może pracować bez poślizgu czasowego. W ofercie firmy umieszczone są też urządzenia do mrożenia oraz gotowe przyczepy gastronomiczne. To perfekcyjne rozwiązanie dla osób które chcą zakładać interes od nowa.

maszyny-do-lodow-wloskich

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Jak odszukać dobre biuro tłumaczeń?

    Kiedy należy skorzystać z biura tłumaczeń? Często wydaje nam się, że podstawowa znajomość języka obcego, słowniki i tłumacze internetowe wystarczą, żeby prawidłowo zrozumieć jakiś tekst czy wypowiedź. Zapominamy o tym, iż nie mając pewnej umiejętności interpretacji suchego tłumaczenia możemy popełnić wiele błędów. Właśnie dlatego właśnie, przede wszystkim w wyjątkowych wypadkach istotne jest, żeby skorzystać z

  • Montowanie bramy przesuwnej – czy można samemu się za to zabrać

    Jakiego rodzaju prace trzeba wykonać do zamontowania bramy przesuwnej Bramy przesuwne bardzo słusznie cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem, gdyż nie psują się często i nie potrzeba na nie zbyt dużo przestrzeni. Są także niezbyt trudne w montażu, powinno wystarczyć trochę umiejętności majsterkowicza i kilka podstawowych narzędzi. Pierwszym etapem instalacji musi być zrobienie dokładnego planu.