|  | 

Pozostałe

Poliwęglan komorowy

Walory kurtyn PCV – zobacz, z jakiej przyczyny należałoby zainwestować
Kurtyny oraz przegrody instalowane są coraz to częściej i wyparły na wskroś konkurencję. Coraz częściej nawet nieduże hurtownie decydują się na montaż kurtyn w pomieszczeniach chłodniczych bo znacząco zmniejsza to utratę energii cieplnej. Do tego najlepsze wykorzystanie mają Tanie Tworzywa wykonane ze sztucznego tworzywa PCV. Kurtyny PCV poza izolacją chłodniczą mają ciąg innych, potrzebnych walorów. Hale magazynowe mające parę pokoi magazynowych mogą być odgrodzone taką kurtyną. Pozytywem tego będzie z pewnością ograniczone bądź też do głębi wyeliminowane przedostawanie się dymu, kurzu lub nawet zapachu między magazynami. W zakładach o dużym nasileniu hałasu, kurtyny paskowe stanowią barierę dla niego – minimalizują poziom hałasu nawet o około 30dB pomiędzy pomieszczeniami. Kurtyny zewnętrze w drzwiach ładunkowych produkowane są z super rozciągliwego materiału tak, iż przez kurtynę potrafi przejechać cały samochód ciężarowy i nie zrobi to na kurtynie najmniejszego wrażenia. Na domiar tego to naturalnie dzięki takim kurtynom zwiększa się pole przestrzeni miejsc przepuszczalnych dla światła słonecznego.

poliweglan-komorowy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Jak odszukać dobre biuro tłumaczeń?

    Kiedy należy skorzystać z biura tłumaczeń? Często wydaje nam się, że podstawowa znajomość języka obcego, słowniki i tłumacze internetowe wystarczą, żeby prawidłowo zrozumieć jakiś tekst czy wypowiedź. Zapominamy o tym, iż nie mając pewnej umiejętności interpretacji suchego tłumaczenia możemy popełnić wiele błędów. Właśnie dlatego właśnie, przede wszystkim w wyjątkowych wypadkach istotne jest, żeby skorzystać z

  • Montowanie bramy przesuwnej – czy można samemu się za to zabrać

    Jakiego rodzaju prace trzeba wykonać do zamontowania bramy przesuwnej Bramy przesuwne bardzo słusznie cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem, gdyż nie psują się często i nie potrzeba na nie zbyt dużo przestrzeni. Są także niezbyt trudne w montażu, powinno wystarczyć trochę umiejętności majsterkowicza i kilka podstawowych narzędzi. Pierwszym etapem instalacji musi być zrobienie dokładnego planu.

Wpisy: