|  | 

Pozostałe

Worki VCI

Technologia VCI używana do wyrobu produktów marki Excor
Technologia VCI stosowana do wytwarzania produktów firmy Excor takich jak papier VCI zalicza się do innowacyjnych. W kontakcie metalu z tlenem na jego powierzchni powstaje pierwotna warstwa tlenków, stanowiąca naturalny mechanizm obrony przed rdzewieniem. W zależności od rodzaju metalu i obowiązujących warunków atmosferycznych warstwa POF może być w większym stopniu lub mniej stabilna. Kiedy będzie uszkodzona, pojawia się rdza. Aby temu zapobiegać warto decydować się na zakup wyrobów ochronnych, z technologią Lotnych Inhibitorów Korozji. Produkty takie powstrzymują przepływ elektronów między anodą i katodą, jak i utworzą hydrofobową warstwę niedopuszczającą do kontaktu z wilgocią. Ich zadaniem jest również regulowanie wartości pH skondensowanej pary wodnej. Metal przechowywany w opakowaniu VCI pozwala uzyskać osłonę antykorozyjną nawet do 5 lat, także w ekstremalnych warunkach. Z tego powodu warto przejrzeć całą ofertę i dopasować właściwe wyroby. Udostępnione są: folia kompostowalna Natur – VCI, folia termokurczliwa, folia antystatyczna VCI/ESD, rękawy z folii VCI z zakładkami lub bez, torebki płaskie VCI, worki VCI z zakładkami, kaptury z folii VCI, torebki strunowe VCI, pozwalające na ponowne otwarcie i zamykanie, folia bąbelkowa VCI gwarantująca osłonę antykorozyjną oraz folia stretch VCI służąca do maszynowego oraz ręcznego owijania palet. Można też kupić czepki z folii VCI z elastycznym zamknięciem.

worki-vci

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Jak odszukać dobre biuro tłumaczeń?

    Kiedy należy skorzystać z biura tłumaczeń? Często wydaje nam się, że podstawowa znajomość języka obcego, słowniki i tłumacze internetowe wystarczą, żeby prawidłowo zrozumieć jakiś tekst czy wypowiedź. Zapominamy o tym, iż nie mając pewnej umiejętności interpretacji suchego tłumaczenia możemy popełnić wiele błędów. Właśnie dlatego właśnie, przede wszystkim w wyjątkowych wypadkach istotne jest, żeby skorzystać z

  • Montowanie bramy przesuwnej – czy można samemu się za to zabrać

    Jakiego rodzaju prace trzeba wykonać do zamontowania bramy przesuwnej Bramy przesuwne bardzo słusznie cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem, gdyż nie psują się często i nie potrzeba na nie zbyt dużo przestrzeni. Są także niezbyt trudne w montażu, powinno wystarczyć trochę umiejętności majsterkowicza i kilka podstawowych narzędzi. Pierwszym etapem instalacji musi być zrobienie dokładnego planu.